Siekdama užtikrinti kuo saugesnes ir sklandesnes studijų proceso sąlygas karantino metu, VU biblioteka nuo balandžio 30 d. išduoda leidinius VU akademinės bendruomenės nariams (studentams, dėstytojams, tyrėjams) nekontaktiniu būdu.

Leidinių ieškokite Virtualioje bibliotekoje

Norėdami užsisakyti leidinius:

1. Nurodykite leidinio pavadinimą ir autorių;
  2. Nurodykite užsakomo leidinio saugojimo vietą (leidinio buvimo vieta ir šifras, nurodyti Virtualioje bibliotekoje  prie knygos pavadinimo, pvz.: Ekonomikos skaitykla (330.1/Ma516).
  3. Vienu metu galima pasiskolinti iki 5 leidinių.
  4. Užsakymą siųskite el. paštu: . Laiške taip pat prašome nurodyti LSP pažymėjimo numerį.

Užsakytų leidinių atsiėmimas:

1. Tik gavę VU bibliotekos pranešimą apie įvykdytą užsakymą, galėsite atvykti į biblioteką tiksliai jums paskirtu laiku, taip užtikrinant saugų vartotojų srautų judėjimą.
  2. Jums išduoti leidiniai bus padėti laiške nurodytoje vietoje. Leidinių atsiėmimo vietos: Centrinė biblioteka, MKIC ar fakultetų skaityklos.

Grąžinti leidinius galima tik pasibaigus karantinui. Delspinigiai šiuo metu neskaičiuojami.

VU bendruomenės nariai el. paštu   gali pateikti užsakymus nedidelės apimties knygų skyrių ar periodinių leidinių straipsnių skaitmeninėms kopijoms gauti.

Taip pat kviečiame naudotis gausiais elektroniniais ištekliais.

Sekite VU bibliotekos naujienas svetainėje biblioteka.vu.lt

Kontaktai pasiteiravimui: