Medicinos ir Geomokslų skaitykla 20191029 7 1024x683 copyDžiaugiamės galėdami informuoti, kad Medicinos ir Geomokslų skaitykla, veikianti M. K. Čiurlionio g. 21/27, nuo spalio 5 d. lankytojams bus atvira visą parą.

Bibliotekininkai, dirbantys prie informacijos stalo, vartotojus aptarnaus darbo dienomis nuo 9 val. iki 20 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

Nuo 20 val. iki 8 val. į skaityklą įeiti galima tik su bibliotekos vartotojo pažymėjimu, nuskaičius brūkšninį kodą skeneriu, esančiu prie durų. Šiuo paros metu informacinės konsultacijos teikiamos nebus, bendrą tvarką prižiūrės universiteto apsaugos darbuotojas.

2020-10-02