Nuo lapkričio 23 d. VU bendruomenės nariai knygas gali užsisakyti dar paprasčiau:

• Prisijunkite prie Virtualios bibliotekos.
  • Suradę norimą leidinį, spauskite Užsakyti (tą padaryti galite ir per VU bibliotekos mobiliąją programėlę).

Užsakymų vykdymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų. Informacija apie užsakymo vykdymą bus atsiųsta el. paštu, ją taip pat galima pasitikrinti virtualios bibliotekos paskyroje.

Svarbu: laiškas apie įvykdytus užsakymus bus siunčiamas į VU suteiktą el. pašto dėžutę.

Užsakytų leidinių atsiėmimas

• Knygas pasiimti galima iš spintelių prie CB ir MKIC informacijos stalų, fakultetų skaityklose.
  • Knygos laikomos tris dienas po pranešimo apie įvykdytą užsakymą.

Kilus klausimams, prašome kreiptis .

2020-11-23