Informuojame, kad studijoms ar mokslinei veiklai prireikus konkrečios leidinio dalies ir neturint galimybės atvykti jo pasiimti į biblioteką, galite užsakyti leidinio dalies (iki 50 psl.) skaitmeninę kopiją.

Norėdami užsakyti, kreipkitės į savo padalinio dalyko bibliotekininką, nurodykite konkretų leidinį ir reikalingą jo dalį.

Dėl kultūros paveldo dokumentų – rankraščių ir retų spaudinių fonduose saugomų leidinių kopijų – prašome kreiptis į šių skaityklų darbuotojus:

• Retų spaudinių skaitykla:
• Rankraščių skaitykla:

Atkreipiame dėmesį, kad ši nemokama kopijavimo paslauga teikiama tik VU bendruomenės nariams ir tik karantino laikotarpiu.

2020-11-26