Informuojame, kad nuo gruodžio 9 d. (trečiadienio) keičiasi VU bibliotekos darbo laikas. Iš anksto užsisakytas knygas galėsite atsiimti:

Centrinėje bibliotekoje: Inuo 10 val. iki 19 val.

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centreInuo 10 val. iki 19 val.

Istorijos fakulteto skaitykloje: I–Inuo 11 val. iki 17 val.

Kitose fakultetų ir centrų skaityklose: I, III, V čia nurodytu laiku.

Primename, kad karantino laikotarpiu VU bibliotekoje (VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Centrinėje bibliotekoje ir kamieninių akademinių padalinių skaityklose) teikiamos tik leidinių išdavimo ir priėmimo paslaugos Vilniaus universiteto bendruomenės nariams. Leidiniai išduodami tik pagal išankstinį užsakymą.

Knygų išdavimo ir priėmimo paslaugos teikiamos tik nekontaktiniu būdu. Naudotis bibliotekoje esančiomis darbo vietomis galimybės nėra.

Bibliotekos naujienas ir išsamią informaciją apie bibliotekos teikiamas paslaugas rasite adresu biblioteka.vu.lt. Informaciją apie elektroninius išteklius rasite pasirinkę šią nuorodą

2020-12-08