svenciu laikas 01Pasitinkant didžiąsias metų šventes keisis bibliotekos paslaugų teikimo laikas.

Gruodžio 23 d. (trečiadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) ir VU Centrinėje bibliotekoje atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima nuo 10 iki 19 val.

Gruodžio 24–25 d. MKIC ir VU Centrinė biblioteka paslaugų neteiks – šv. Kūčių ir Kalėdų dienos.

Gruodžio 28 d. (pirmadienį) MKIC ir VU Centrinėje bibliotekoje atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima nuo 10 iki 19 val.

Gruodžio 30 d. (trečiadienį) MKIC ir VU Centrinėje bibliotekoje atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima nuo 10 iki 19 val.

Gruodžio 31 d.–sausio 1 d. MKIC ir VU Centrinė biblioteka paslaugų neteiks – Naujieji metai.

Sausio 4 d. (pirmadienį) – MKIC ir VU Centrinėje bibliotekoje atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima nuo 10 iki 19 val.

! Karantino laikotarpiu leidinių užsakymas ir išdavimas vyksta tik nuotoliniu būdu, savaitgaliais paslaugos neteikiamos.