Darbo laikas 5Kovo 11 d. minime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Informuojame apie darbo laiko pasikeitimus bibliotekoje:

Kovo 10 d. (trečiadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), VU Centrinėje bibliotekoje atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima iki 20 val., Šiaulių akademijos informacijos centre iki 18 val.

Kovo 11 d. (ketvirtadienį) MKIC, VU Centrinė biblioteka, Šiaulių akademijos informacijos centras nedirbs — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Kovo 12 d. (penktadienį) MKIC, VU Centrinėje bibliotekoje, Šiaulių akademijos informacijos centre atsiimti iš anksto užsakytus leidinius bus galima nuo 9 val.

2021-03-10