kaledos virseliui

Pasitinkant didžiąsias metų šventes keisis bibliotekos paslaugų teikimo laikas.

Gruodžio 23 d. (ketvirtadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Centrinė biblioteka ir Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs iki 17 val.

Gruodžio 24–26 d. (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį) Biblioteka nedirbs — šv. Kūčių ir Kalėdų dienos.

Gruodžio 27 d. (pirmadienį) MKIC, Centrinė biblioteka ir Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs nuo 9 val.

Gruodžio 31 d. (penktadienį) MKIC, Centrinė biblioteka ir Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs iki 16 val.

Retų spaudinių ir Rankraščių skaityklos nedirbs.

Sausio 1 d. (šeštadienį) Biblioteka nedirbs – Naujieji metai.

Sausio 2 d. (sekmadienį)  – MKIC ir Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs nuo 9 val.

Kitų fakultetų skaityklos gruodžio 23 d. ir gruodžio 27–30 dienomis dirbs 9–15 val. (IF skaitykla – iki 16 val.) Gruodžio 31 d. fakultetų skaityklos nedirbs.

Šiaulių akademijos Informacijos centro (ŠAIC) darbo laiką rasite čia.

ŠAIC darbo valandos švenčių dienomis:

Gruodžio 23 d. 8–19 val.;

Gruodžio 24–26 d. nedirbs;