Darbo laikas 3 copyVasario 16 d. minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Informuojame apie darbo laiko pasikeitimus bibliotekoje:

Vasario 15 d. (trečiadienį) VU Centrinė biblioteka, Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) dirbs iki 21 val., Medicinos ir geomokslų skaitykla iki 20 val., Šiaulių akademijos informacijos centras (ŠAIC) iki 19 val.

Vasario 16 d. (ketvirtadienį) VU biblioteka nedirbs — Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Vasario 17 d. (penktadienį) VU Centrinė biblioteka, MKIC, Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs nuo 9 val., ŠAIC nuo 8 val.

2023-02-13