Darbo laikas 3Kovo 11 d. minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Informuojame apie darbo laiko pasikeitimus bibliotekoje:

Kovo 10 d. (sekmadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Matematikos ir informatikos bei Medicinos ir geomokslų skaityklos dirbs iki 21 val.

Kovo 11 d. (pirmadienį) VU biblioteka nedirbs — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Kovo 12 d. (antradienį) VU Centrinė biblioteka, MKIC, Matematikos ir informatikos bei Medicinos ir geomokslų skaityklos dirbs nuo 9 val., ŠAIC nuo 8 val.

Daugiau apie fakultetų skaityklų darbo laiką rasite čia.

2024-03-07