Informuojame, kad nuo birželio 25 d. keičiasi VU bibliotekos informacijos paslaugų teikimo laikas:

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC):

• birželio 25 d. – rugpjūčio 25 d. bibliotekos darbuotojas Informacijos stale dirbs nuo 8 val. ryto iki 21 val. vakaro;
  • naktį, nuo 21 iki 8 val. ryto, vartotojams bus atviras tik B korpusas (Laisvalaikio, Fizinių mokslų, Technologijos mokslų ir Gyvybės mokslų skaityklos). Šiuo paros metu, A korpusas (Komunikacijos, Teisės, Ekonomikos ir Verslo / TVM skaityklos) bus uždarytas;
  • jei planuojate mokytis po 21 val. ir naudotis leidiniais iš A korpuso skaityklų, pasiimkite juos iki 21 val. arba iš anksto kreipkitės į skaityklų darbuotojus dėl leidinių užsakymo į B korpuso skaityklas.
  • Vadovėlių fondas vasaros atostogų metu nedirbs. Primename, kad visus leidinius esančius Vadovėlių fonde, galite rasti ir skaityklose.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu

Centrinė biblioteka:

• birželio 25 d.– rugpjūčio 25 d. biblioteka dirbs pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 val. ryto iki 17 val. vakaro;
  • vasaros atostogų metu dirbs tik šios Vilniaus universiteto Centrinės bibliotekos skaityklos: Česlavo Milošo skaitykla, Filologijos skaitykla, Istorijos šaltinių skaitykla, Periodikos skaitykla, Lituanistikos skaitykla, Baltoji salė, Profesorių skaitykla, Rankraščių skaitykla bei Retų spaudinių skaitykla.

Nuo birželio 27 dienos iki rugpjūčio 31 d. Šiaulių akademijos informacijos centras dirbs:

• pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8 val. iki 17 val. ir penktadieniais nuo 8 val. iki 15.45 val.

Plačiau apie Vilniaus universiteto bibliotekos darbo laiko pakeitimus: čia

2022-06-24