InformuojaMindaugo-karunavimo-diena_1.jpgme apie bibliotekos darbo laiką šventiniu laikotarpiu:

Liepos 5 d. (antradienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) dirbs iki 21 val., VU Centrinė biblioteka, Medicinos ir geomokslų skaitykla iki 17 val. bei Šiaulių akademijos informacijos centras (ŠAIC) iki 16 val.

Liepos 6 d. (trečiadienį) VU biblioteka nedirbs – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo Karūnavimo) diena.

Liepos 7 d. (ketvirtadienį) MKIC, VU Centrinė biblioteka, Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs nuo 9 val., ŠAIC nuo 8 val.

Daugiau informacijos apie fakultetų skaityklų darbo laiką: čia

2022-07-04