Informuojame, kad nuo šiandien VU bibliotekos paslaugų vartotojams atnaujinta darbo vietų rezervacijų sistema, prie kurios galima jungtis adresu: https://rezervacijos.biblioteka.vu.lt/. Nuo šiol rezervuoti darbo vietas skaityklose, individualaus ir grupinio darbo kambarius, IT laboratoriją, konferencijų salę ir kitas erdves Bibliotekoje bus daug lengviau ir paprasčiau!

Prisijungę prie atnaujintos sistemos, vartotojai ras trumpus darbo vietų aprašymus, rezervuojamų erdvių nuotraukas, informaciją apie darbo valandas, įkainius, tikslią buvimo vietą.

Sistema gana intuityvi ir patogi naudoti. Pagalbą, kaip naudotis sistema, rasite čia: pagalba. Primename, kad dirbti užsakytoje erdvėje galima tik sulaukus patvirtinimo.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad laikinai per Infogidą vykdyti rezervacijų nebus galimybės.

rezervacijoms iliustracija

Rezervuojamų darbo vietų taisyklės: nuoroda

2022-09-15