Velines 11 copyInformuojame apie VU bibliotekos darbo laiko pasikeitimus Vėlinių laikotarpiu:

Spalio 31 d. (pirmadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Centrinė biblioteka, Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs iki 21 val.
Lapkričio 1–2 d. (antradienį, trečiadienį) biblioteka nedirbs. Minimos Visų šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienos.
Lapkričio 3 d. (ketvirtadienį) MKIC, Centrinė biblioteka, Medicinos ir geomokslų skaitykla atsidarys nuo 9 val., Šiaulių akademijos Informacijos centras (ŠAIC) atsidarys nuo 8 val.

ŠAIC bei skaityklos fakultetuose spalio 31 d. (pirmadienį) nedirbs.

2022-10-28