svenciu laikas 01

Pasitinkant didžiąsias metų šventes keisis Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugų teikimo laikas.

Darbo laikas Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) bei Centrinėje bibliotekoje:

Gruodžio 23 d. (šeštadienį) MKIC dirbs iki 21 val., Centrinė biblioteka iki 16 val.
Gruodžio 24–26 d. (sekmadienį, pirmadienį, antradienį) VU biblioteka paslaugų neteiks – šv. Kūčių ir Kalėdų dienos.
Gruodžio 27 d. (trečiadienį) MKIC ir Centrinė biblioteka atsidarys nuo 9 val.
Gruodžio 30 d. (šeštadienį) Centrinė biblioteka dirbs iki 16 val.
Gruodžio 31 d. (sekmadienį) MKIC dirbs iki 16 val., Centrinė biblioteka nedirbs.
Sausio 1 d. (pirmadienį) MKIC ir Centrinė biblioteka nedirbs – Naujieji metai.
Sausio 2 d. (antradienį) MKIC ir Centrinė biblioteka atsidarys nuo 9 val.

Medicinos ir geomokslų skaityklos darbo laikas:

Gruodžio 23 d. (šeštadienį) skaitykla dirbs iki 15 val.
Gruodžio 27 d. (trečiadienį) atsidarys nuo 9 val.
Gruodžio 31 d. (sekmadienį) dirbs iki 16 val.
Sausio 1 d. (pirmadienį) VU biblioteka paslaugų neteiks – Naujieji metai.
Sausio 2 d. (antradienį) skaitykla atsidarys nuo 9 val.

Šiaulių akademijos informacijos centro darbo laikas

Gruodžio 18 – 22 d. (pirmadienį – penktadienį) dirbs nuo 8 iki 19 val.
Gruodžio 23 – 26 d. (šeštadienį – antradienį) paslaugų neteiks – šv. Kūčių ir Kalėdų dienos.
Gruodžio 27 – 29 d. (trečiadienį – penktadienį) dirbs nuo 8 iki 19 val.
Gruodžio 30 – 31 d. (šeštadienį – sekmadienį) ir sausio 1 d. (pirmadienį) nedirbs.
Sausio 2 d. (antradienį) atsidarys nuo 8 val.

Darbo laikas VU fakultetų ir centrų skaityklose:

Vilniaus universiteto fakultetų skaityklų darbo laikas šventiniu laikotarpiu nurodomas čia.

2023-12-20