Velykos 1Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis. Tegul ši graži atgimimo šventė pripildo Jus pavasariško džiaugsmo, vidinės darnos ir įkvepia įdomiems darbams!

Kartu informuojame, kad šventiniu laikotarpiu keisis bibliotekos darbo laikas.

Balandžio 7 d. (penktadienį) Šiaulių akademijos Informacijos centras (ŠAIC) dirbs iki 15.45 val.

Balandžio 8 d. (šeštadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) dirbs iki 21 val., Centrinė biblioteka dirbs iki 16 val., Medicinos ir geomokslų skaitykla dirbs iki 15 val. ŠAIC nedirbs.

Balandžio 910 d. (sekmadienį ir pirmadienį) VU biblioteka nedirbs – šv. Velykos.

Balandžio 11 d. (antradienį) VU bibliotekos skaityklos atsidaro nuo 9 val., ŠAIC nuo 8 val.

Kitų fakultetų skaityklų darbo laiką rasite čia.

2023-04-06