Su džiaugsmu pranešame, kad VU bibliotekos atributiką jau galima įsigyti oficialioje Vilniaus universiteto suvenyrų internetinėje parduotuvėje – Vilniaus universiteto atributika!

atributika 3

Prisijungę prie jos rasite gausybę originalių daiktų, kurie naudingi ir reikalingi kasdienėje veikloje. Tai puodeliai, atšvaitai, drobiniai maišeliai, užrašų knygelės.

Atkreipiame dėmesį, kad ant jų panaudoti vaizdai yra iš VU bibliotekoje saugomų dokumentų, kuriuose galima rasti pačių įspūdingiausių iliustracijų. Kai kuriomis jų galima net pasipuošti, nes tarp suvenyrų rasite ir spalvingų sagių bei tatuiruočių.

O galbūt esate atvirukų mėgėja(s)? Parduotuvėje galite įsigyti atvirlaiškių, kuriuose įamžinti įvairiausi objektai, tarp kurių – ir senojo Vilniaus vaizdai.

Nuoroda į parduotuvę: čia

2023-06-20