svarbi informacija 2 1Informuojame apie bibliotekos darbo laiko pokyčius:

Liepos 5 d. (trečiadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) dirbs iki 21 val., Centrinė biblioteka ir Medicinos ir geomokslų skaitykla iki 17 val., Šiaulių akademijos centras (ŠAIC) iki 16 val.

Liepos 6 d. (ketvirtadienį) VU biblioteka nedirbs – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo Karūnavimo) diena.

Liepos 7 d. (penktadienį) MKIC ir Centrinė biblioteka (Česlavo Milošo skaitykla, Filologijos skaitykla, Lituanistikos skaitykla, Baltoji salė, Profesorių skaitykla) dirbs nuo 9 val. Kitos centrų ir fakultetų skaityklos liepos 7 d. bus uždarytos.

Liepos 10 – 12 d. atsižvelgiant į NATO 2023 m. vadovų susitikimui Vilniuje keliamus aukščiausius saugumo užtikrinimo reikalavimus ir dėl to įvestus ribojimus, VU bibliotekos Centrinė biblioteka ir kitos senamiestyje esančios bibliotekos fakultetų skaityklos bus uždarytos.

2023-07-04