VU kiemasJau ketvirtus metus rugpjūčio 31 d. VU Studentų atstovybė organizuoja VU SA integracijos festivalį „Ad Astra“, skirtą diskutuoti bei klausytis diskusijų, dalyvauti įvairiose veiklose, susipažinti su VU bendruomene, o vakare – šokti pagal žinomų dainų melodijas. Festivalio metu, Vilniaus universiteto Didžiajame kieme nuo 17 val. iki 19 val. taip pat šurmuliuos pirmakursių integracijai skirta Kontaktų mugė, kurioje bus galima rasti ir VU bibliotekos atstovus. Jie atsakys į visus studentams kilusius klausimus apie bibliotekos paslaugas, čia vykstančias parodas, renginius, o taip pat atskleis ir kur rasti jaukiausią bei patogiausią darbo vietą bibliotekoje. Kviečiame nepraeiti pro šalį!

Vilniaus universiteto archyvo nuotr.

2023-08-30