Joninės 2mbBirželio 24 d. – nedarbo diena, Lietuvoje švenčiamos Joninės. Informuojame apie bibliotekos darbo laiko pokyčius:

Birželio 23 d. (sekmadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Medicinos ir geomokslų bei Matematikos ir informatikos skaityklos dirbs iki 21 val.

Birželio 24 d. (pirmadienį) Biblioteka nedirbs – Joninės (Rasos).

Nuo birželio 25 d. VU biblioteka pereina prie vasaros darbo laiko. Daugiau informacijos čia >>

Birželio 25 d. (antradienį) Centrinė biblioteka, MKIC, Medicinos ir geomokslų bei Matematikos ir informatikos skaityklos dirbs nuo 9 val., ŠAIC nuo 8 val.

Daugiau informacijos apie fakultetų skaityklų darbo laiką: čia.

2024-06-19