Personalo vadybininkas(-ė) kvalifikacijos tobulinimui atsako už efektyvų ir sklandų Bibliotekos personalo kvalifikacijos palaikymo ir tobulinimo procesą, išorinių ir vidinių mokymų organizavimą ir koordinavimą vadovaudamasis Universiteto kvalifikacijos tobulinimą reglamentuojančiais teisės aktais ir Universiteto kvalifikacijos tobulinimo sistema.

Darbas:

Komunikacijos ir informacijos skyrius

0,5 etato

Darbo pobūdis:

Kvalifikacijos tobulinimo procesų koordinavimas/diegimas;

• Kvalifikacijos tobulinimo poreikių apibendrinimas ir prioritetų nustatymas;
  • Mokymų planų sudarymas ir vykdymo koordinavimas;
  • Vidinių ir išorinių organizacijos mokymų koordinavimas;
  • Darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo programų, įskaitant e-mokymų programas, sudarymas bei mokymų medžiagos ruošimas;
  • Išorinių mokymo paslaugų tiekėjų paieška, atranka bei programų derinimas ir mokymų organizavimas;
  • Su kvalifikacijos tobulinimu susijusių projektų galimybių stebėjimas ir projektų rengimas;
  • Bibliotekos teikiamų mokymo paslaugų koordinavimas.

Tikimės, kad Jūs:

Turite aukštasis universitetinį išsilavinimą socialinių mokslų srityje (edukologijos, organizacijų psichologijos, žmogiškųjų išteklių vadybos);

• Turite 1-2 m. mokymų programų kūrimo, vedimo ir organizavimo patirtį;
  • Gebate moderuoti skirtingas auditorijas;
  • Turite projektų valdymo patirties – pranašumas;
  • Gebate dirbti MS Office;
  • Gerai mokate anglų kalbą (kitų kalbų mokėjimas – pranašumas);
  • Esate organizuotas, atsakingas, komunikabilus, kūrybiškas, paslaugus, turite stiprius komandinio darbo įgūdžius.

Siūlome:

Profesinio tobulėjimo galimybes;

• Atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu iki 2019-02-17. Laiško pavadinimas – „Personalo vadybininkas(-ė)“. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. (8 5) 268 7133.  Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.