Clarivate Analytics kompanijos atstovai žiniasklaidoje paskelbė apie duomenų bazės Journal Citation Reports (JCR) atnaujintus žurnalų citavimo rodiklius už praėjusius 2018 metus.

JCR pateikiami Web of Science Core Collection duomenų bazėse indeksuojamų fizinių, biomedicinos, žemės ūkio, technologijų ir socialinių mokslų krypčių žurnalų citavimo duomenys, leidžiantys nustatyti jų mokslinę vertę (duomenys prieinami nuo 1997 m.).

Atnaujintoje JCR duomenų bazėje pateikiama citavimo informacija iš 83 šalyse leidžiamų 11 877 mokslo žurnalų, kurie apima 236 mokslo kryptis.

Daugiau informacijos apie JCR atnaujinimą.

Norėdami atlikti žurnalų citavimo rodiklių paiešką junkitės prie JCR.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo (VPN). Daugiau informacijos apie VPN. Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Naujieną pateikė: VU bibliotekos Mokslinės informacijos ir duomenų skyrius