Italų kultūros institutas Vilniuje džiaugiasi galėdamas Jums pristatyti pažintinę-meninę parodą, sukurtą paminėti 500-ąsias Leonardo da Vinčio mirties metines ir kartu įamžinti 2019 metus, skirtus šiai garbingai asmenybei atminti.

Mostra allIstitutoParodą sudaro 14 informacinių-meninių stendų, išradingai ir šiuolaikiškai reprezentuojančių Leonardo da Vinčio gyvenimą, meną, atradimus ir asmenybę. Kiekviename stende atsiskleis vis įvairesni istoriniai faktai ne tik apie šį visiems bent kartą girdėtą italų menininką, bet ir apie visą Renesanso laikotarpį, Žmogų bei prigimtinį jo norą kurti ir įprasminti gyvenimą.

Parodos idėja kilo Bulgarijoje, Italijos ambasadoriaus Stefano Baldi iniciatyva ir tuoj pat atsirado Italijos ambasados Lietuvoje bei Italų kultūros instituto Vilniuje akiratyje. Išversti ir visoms amžiaus grupėms pritaikyti tekstai kiekvienam praeiviui atskleis vis įvairesnių faktų tiek apie Leonardą da Vinčį, tiek apie visą turtingą Italijos kultūrą.

Paroda veikia:

Rugpjūčio 28 – rugsėjo 12 d. Vilniaus universiteto bibliotekos III a. (Universiteto g. 3)

Rugsėjo 14–26 d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro I a. fojė (Saulėtekio al. 5)