Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Centrinėje bibliotekoje bei Medicinos ir geomokslų skaitykloje nuo gegužės 19 d. (pirmadieniais – penktadieniais, nuo 11 iki 16 val.) grąžinti knygas nekontaktiniu būdu, naudodamiesi savitarnos įrenginiais.

thought catalog o0Qqw21 0NI unsplashKitose fakultetų skaityklose knygas galėsite palikti specialiai tam numatytose vietose skaityklų patalpose. Atvykus į skaityklas darbuotojai nurodys, kur palikti knygas. Maloniai prašome atkreipti dėmesį, kad grąžintos knygos bus karantinuojamos, todėl knygos grąžinimo patvirtinimą savo paskyroje pamatysite po kelių dienų.

Jeigu turite galimybę grąžinti knygas, kurių Jums nebereikia, maloniai prašome tai padaryti, nes knygų gali prireikti kitiems.

Jei neturite galimybės grąžinti knygų – nesirūpinkite. Delspinigiai nebus skaičiuojami ir knygas galėsite grąžinti pirmąją naujų mokslo metų savaitę.

Jeigu priklausote rizikos grupei, patariame knygas pasilaikyti ir grąžinti pasibaigus karantinui.

Grąžinant leidinius savitarnos įrenginiais prašome tarp savęs ir kitų laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis karantino metu nustatytų higienos normų.

Kilus klausimams dėl knygų grąžinimo, kreipkitės .

2020-05-14