Visi, besinaudojantys bibliotekos daugiafunkciais įrenginiais, netruks pastebėti su spausdinimu ir skenavimu susijusius atnaujinimus – bibliotekoje įdiegta nauja programinė įranga PaperCut.

Veikiantys multifunkciniai svetainei

SPARTESNIS PRISIJUNGIMAS

Nuo šiol prie daugiafunkcių įrenginių vartotojai gali prisijungti trimis būdais: pridėję pažymėjimą prie kortelių skaitytuvo, vieningo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu (naudojamu jungimuisi prie bibliotekos kompiuterių) ar suvedę trumpąjį ID numerį.

PATOGESNIS ATSISKAITYMAS

Vartotojai, norintys kopijuoti ar spausdinti, nuo šiol savo virtualią sąskaitą papildyti galės bet kokia suma (minimali suma 0,20 €) MKIC Informacijos stale, Centrinės bibliotekos informacijos stale arba Medicinos fakulteto skaitykloje.

Kopijavimo/skenavimo įkainiai
A4 nespalvotai – 0,04 €
A4 spalvotai – 0,65 €
A3 nespalvotai – 0,08 €
A3 spalvotai – 1,30 €

SPAUSDINIMO PASKYRA

Prisijungus prie savo spausdinimo paskyros adresu print.vu.lt vartotojai galės peržiūrėti ir savo virtualios sąskaitos balansą, atliktų veiksmų istoriją, susikurti trumpąjį ID, pervesti lėšas iš savo sąskaitos kitiems sistemos naudotojams ir administruoti kitas paslaugos funkcijas. Įdiegta ir nauja funkcija „Web spausdinimas“, leidžianti įkelti dokumentus į portalą print.vu.lt ir spausdinti darbus ne tik iš bibliotekos, bet ir iš asmeninių kompiuterių ar mobilių įrenginių (kol kas galioja tik PDF ir vaizdo dokumentams).