lt en

Registracija

 

VU studentams, darbuotojams ir senjorams

VU studentams, darbuotojams ir VU senjorams (į pensiją išėjusiems VU darbuotojams) studento, darbuotojo ar VU senjoro pažymėjimas suteikia teisę naudotis bibliotekos teikiamomis paslaugomis be papildomo registravimosi. Norėdami naudotis kompiuteriais, internetu ar daugiafunkciais kopijavimo įrenginiais, turite užsisakyti elektronines paslaugas VU E. tapatybių valdymo sistemoje.

Į pensiją išeinantiems ar jau išėjusiems VU bendruomenės nariams VU senjoro pažymėjimą išduoda VU Žmogiškųjų išteklių skyrius. Dėl daugiau informacijos susisiekite su VU Žmogiškųjų išteklių skyriaus personalo vadybininke Gražvyda Lunevičiūte-Griškevičiene (Universiteto g. 3, 106 kab; tel. 2687042).

Tarptautinis studento pažymėjimas (ISIC) nėra tinkamas naudotis VU bibliotekos paslaugomis. VU studentai privalo įsigyti Lietuvos studento pažymėjimą (LSP).

Studento pažymėjimas

Į viršų

Ne VU bendruomenės nariams

Bibliotekos vartotojais gali tapti visi Lietuvos gyventojai, sulaukę 16 metų.

Ilgalaikė registracija:

Vienkartinė registracija*: 

* vienkartinė registracija taikoma tik asmenims (mokslininkams, tyrėjams), atvykusiems į VU biblioteką iš kitų Lietuvos miestų ar užsienio šalių moksliniais tikslais trumpam terminuotam laikotarpiui.

Dėl papildomos informacijos apie teikiamų paslaugų sąlygas kreipkitės į informacijos stalus. Užsiregistruoti galite Centrinės bibliotekos Informacijos stale arba MKIC Informacijos stale.

Registracijos metu būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vartotojo pažymėjimo gamybos ir registracijos įkainiai:

  Įprasta kaina Neįgaliesiems Senjorams Moksleiviams
Vartotojo pažymėjimo gamyba 4,50 € 4,50 € 4,50 € 4,50 €
3 mėnesius galiojanti vartotojo registracija. Pažymėjimo gamyba + registravimo mokestis 7,60 € 1,50 € 5,30 € 6,00 €
Registracijos pratęsimas 3 mėnesiams  3,15 € 0,60 € 2,20 € 2,50 €
12 mėnesių galiojanti vartotojo registracija.  Pažymėjimo gamyba + registravimo mokestis 17,00 € 3,40 € 11,90 € 13,60 €
Registracijos pratęsimas 12 mėnesių 12,60 € 2,50 € 8,80 € 10,00 €
Savaitės trukmės registracija* 1,50 €  0,30 € 1,05 € 1,20 €

* vienkartinė registracija taikoma tik asmenims (mokslininkams, tyrėjams), atvykusiems į VU biblioteką iš kitų Lietuvos miestų ar užsienio šalių moksliniais tikslais trumpam terminuotam laikotarpiui.

Registracija sustabdoma grąžinus pažymėjimą. Negrąžinus pažymėjimo informacinėje sistemoje registracija automatiškai tęsiasi. Už kiekvieną papildomą savaitę yra taikomas savaitinės trukmės registracijos mokestis.