Sidebar

Pasiūlymas skaitmeninti

Vilniaus universiteto biblioteka yra viena iš 15 partnerių, dalyvaujančių EODOPEN projekte, kuriuo siekiama suskaitmeninti 15 000 knygų vienuolikoje Europos šalių. Dalyvaujančios bibliotekos didžiausią dėmesį kreips į XX–XXI a. knygas, kurios yra sunkiai arba visai neprieinamos dėl autorių teisių apribojimų, ir, visapusiškai gerbiant šiuo metu galiojančius autorių teisių įstatymus, ieškos būdų atverti slaptus žinių klodus.

VU biblioteka laukia jūsų pasiūlymų: kokių lietuvių autorių darbų norėtumėte skaitmeniniu formatu? Mes norime išgirsti mokytojus, dėstytojus, studentus bei įvairiose srityse dirbančius asmenis ir organizacijas. Išreikškite savo pageidavimus užpildydami žemiau esančią formą arba parašydami laišką adresu .

Galite užpildyti ne visus žemiau esančius laukus; jei nežinote knygos pavadinimo, įrašykite temą.

Privaloma užpildyti šį laukelį
Invalid Input
Invalid Input
Privaloma atsakyti į šį klausimą
Blogai įvestas el. pašto adresas
NB: skaitmeninant leidinius neretai susiduriama su autorių teisių problemomis. Dėl šios priežasties negalime garantuoti, kad mums pavyks suskaitmeninti kiekvieną pasiūlytą knygą, tačiau pažadame ieškoti sprendimų autorių teisių klausimams siekiant suskaitmeninti kaip įmanoma daugiau knygų.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos