Pradžia: 2020-07-07 03:00
Pabaiga: 2020-07-10 03:00
Švęsdama 450 metų jubiliejų biblioteka siekia atsiverti dar labiau. Šia ypatinga proga kviečiame visus pamatyti biblioteką iš vidaus, apsilankyti ten, kur gali įeiti tik bibliotekos darbuotojai, kur saugomos vertingos knygos, rankraščiai, kur kasdien devynaukščių saugyklų laiptais nardo bibliotekininkai, vykdantys skaitytojų užsakymus. Pradėdami nuo karališkosios kolekcijos atskleisime Jums vieną kitą paslaptį; kartu su bibliotekos gidu keliausite susipažinti su senaisiais katalogais, gaisrų gesinimo sistema, netikėtais muziejiniais objektais, sovietmečio spec. fondu, bibliotekos mecenatų dovanomis. Sužinosite, ką bibliotekos palėpės slėpė karo metais, gal sutiksite kokį vaiduoklį ar pasiklydusį svečią, o ekskursijos pabaigoje Jūsų lauks staigmena – nematoma taps matoma!

Dalyvių skaičius ribotas (vienoje grupėje iki 10 žm.), todėl būtina registracija.

Liepos 7 d. 12 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 7 d. 15 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 8 d. 12 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 8 d. 15 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 9 d. 12 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 9 d. 15 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 10 d. 12 val. Registracija: vietų nebėra
Liepos 10 d. 14 val. Registracija: vietų nebėra

Jeigu užsiregistravote į ekskursiją, bet pakito Jūsų planai, maloniai prašome apie tai pranešti el. paštu tam, kad į Jūsų vietą galėtų užsiregistruoti kitas žmogus.

Ekskursijos pradžia: nuo istorinių VU bibliotekos durų (Universiteto g. 3).
Prašome į ekskursiją atvykti ne vėliau nei likus 5 min. iki ekskursijos pradžios.
Ekskursijos trukmė – 1:30 val.
Ekskursijos nemokamos.
Maloniai prašome pasirūpinti patogia avalyne ir rekomenduojame ekskursijos metu dėvėti apsaugines veido kaukes.