Pradžia: 2021-10-21 13:00
Pabaiga: 2021-10-21 14:00

Virtuali biblioteka ELVIS – tai internete nemokamai prieinama garsinių knygų platforma, skirta tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali skaityti įprasto spausdinto teksto.

Spalio 21 d. 10 val. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius), Konferencijų salėje, vyks mokymai, kurių metu studentams ir dėstytojams bus plačiau pristatyta ELVIS platforma, papasakota, kaip ja naudotis, kokią akademinę literatūrą joje galima rasti, kas yra DAISY knyga ir kuo ji gali būti naudinga žmogui, turinčiam regėjimo ar skaitymo sutrikimų.

Daugiau apie renginį skaitykite čia >>