Pradžia: 2024-04-25 17:00
Pabaiga: 2024-06-14 16:00

Balandžio 25 d. 17 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje atidaryta paroda, skirta Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją ir Europos Sąjungą dvidešimtmečiui paminėti. Senųjų dokumentų saugyklose atrinkti ir ekspozicijoje pateikti su visų Europos Sąjungos, įskaitant ir valstybes kandidates, bei NATO narių – 41 valstybės – sostinėmis susiję XVI–XX a. pradžios senieji dokumentai.

Pateikta ekspozicija kviečia lankytoją pasijusti turistu ir pakeliauti po Europos valstybes. Tik keliavimo priemonės – ne autobusas ar lėktuvas, bet rankraščiai, knygos, žemėlapiai, miestų ir mūšių planai, nuotraukos ir kiti dokumentai, atskleidžiantys šalių įsimintinų istorinių įvykių kupiną praeitį.

Daugiau skaitykite čia >>

Parodos data: 2024 balandžio 25 d. – 2024 birželio 14 d. / 2024 spalio 15 – 2025 sauso 31 d.

Vieta: P. Smuglevičiaus salė, VU biblioteka (Universiteto g. 3).