Pradžia: 2019-03-13 17:00
Pabaiga: 2019-03-29 19:00

Vilniaus universiteto biblioteka, VU Istorijos fakultetas maloniai kviečia Jus į parodos „Irena Valikonytė: 70-oji Teismų bylų knyga“ pristatymą 2019 m. kovo 13 d. 15 val. VU bibliotekos Baltojoje salėje (IV a., Universiteto g. 3). Paroda skiriama VU prof. Irenos Valikonytės jubiliejui paminėti.

Prof. Irena Valikonytė – ilgametė Istorijos fakulteto Senovės ir vidurinių amžių istorijos katedros vedėja, Lietuvos Statutų ir Lietuvos Metrikos tyrimų grupės vadovė. Akademinį pripažinimą pelnė senosios Lietuvos teisės studijomis, Statutų ir Metrikos knygų publikavimu ir vertimu. Mokslinį darbą nuolat siejo su pedagogine veikla – viena labiausiai savo darbui atsidavusių dėstytojų išugdė kelias studentų ir mokslininkų kartas. Pripažįstant nuopelnus LDK istorijos tyrimams, 2018 m. Profesorei buvo įteikta naujai įsteigta Lituanistinės komisijos prie Lenkijos MA premija.

Paroda veikia VU bibliotekos Baltojoje salėje (IV a., Universiteto g. 3) iki kovo 29 d.