Pradžia: 2019-09-10 12:00
Pabaiga: 2019-10-10 23:00

Šiais metais sukanka 70 metų, kai buvo paskelbta Lietuvių Charta, kuria įsteigta Pasaulio lietuvių bendruomenė. LR Seimo nutarime, skelbiančiame 2019-uosius Pasaulio lietuvių metais, pabrėžiama, kad bendruomenės veikla lietuvių istorijos, kalbos, kultūros, mokslo, paveldo, tradicijų, tautinės tapatybės išsaugojimo srityse prisidėjo prie šiuolaikinės modernios Lietuvos valstybės kūrimo.

Minint šiuos Pasaulio lietuviams skirtus metus, biblioteka yra parengusi parodą, kurioje eksponuojami Henriko Blyskio (JAV), Adomo Galdiko (JAV), Adolfo Vaičaičio (Australija), Žibunto Mikšio (Prancūzija) ir kitų dailininkų grafikos darbai.

Paroda veikia VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a., Universiteto g. 3) iki spalio 10 d.