Vasario pabaigoje, 20-23 d., Litexpo parodų rūmai tradiciškai atvers duris knygos mylėtojams, kur vyks kasmetinė tarptautinė Vilniaus knygų mugė 2020. Šiais metais ji skirta simboliškai pagerbti vieną žymiausių pasaulio lietuvių – Joną Meką, todėl ir mugės tema apims jo išsakytą mintį „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. VU biblioteka taip pat įsikurs knygų mugėje ir kvies lankytojus užsukti į ekslibrisų dirbtuves.

38702924830 b4c03ae6e6 c

Ekslibrisas (lot. ex libris) – išskirtinis ženklas (piešinys, inicialai ir pan.), nurodantis knygos savininką.

Dirbtuvių metu bus galima susikurti asmeninį ekslibriso antspaudą, įgyti žinių apie jo reikšmę ir kūrimo technikas. Pasigamintą ekslibrisą bus galima pasiimti namo ir juo papuošti savo namų bibliotekos knygas!

Apsilankiusiųjų laukia smagus edukacinis užsiėmimas, tinkantis tiek suaugusiems, tiek mažiesiems mugės lankytojams.

Užsiėmimai vyks (trukmė – 1 val.):

Vasario 21 d. (penktadienį): 15 val. ir 16 val.
Vasario 22 d. (šeštadienį): 15 val., 16 val. ir 17 val.
Vasario 23 d. (sekmadienį): 11 val., 12 val. ir 13 val.

Dirbtuvių vieta: Bibliotekų erdvė, parodų salė 4 (Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5).

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

Informaciją pateikė Ramunė Gedvilaitė

2020-02-14