Iki 2020 m. birželio 30 d. VU bendruomenės nariai turi galimybę naudotis naujomis Cambridge University Press (CUP) leidžiamomis elektroninių knygų kolekcijomis.

Jūsų dėmesiui:

Cambridge Elements kolekcija pristato žinomų akademikų recenzuojamas mokslinių tyrimų knygas, apimančias įvairias mokslo sritis, pradedant filosofija ir ekonomika, baigiant statistika ir inžinerija.

Cambridge Histories ­– tai daugiau nei 300 tomų kolekcija, apimanti 15 humanitarinių ir socialinių mokslų sričių, daugiausia dėmesio joje skiriama politinei ir kultūros istorijai, literatūrai, filosofijai, religijos studijoms, muzikai ir menams.

Cambridge Companions – daugiau nei 600 pavadinimų apimanti knygų kolekcija, pristatanti įžymias, įvairių istorinių laikotarpių asmenybes (rašytojus, menininkus, filosofus ir kt.).

HTML Textbooks – daugiau nei 700 pavadinimų vadovėlių  kolekcija.

Primename, kad be šių kolekcijų biblioteka prenumeruoja nuolat pildomą (daugiau nei 37 000 pavadinimų) el. knygų CUP kolekciją. Prie jos jungtis kviečiame čia.

CUP

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga. Daugiau informacijos rasite čia. Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Informaciją pateikė Rūta Sarmolotovienė, 2020-03-20