Džiaugiamės galėdami informuoti, kad karantino metu biblioteka VU bendruomenei gali pasiūlyti dar didesnį kiekį elektroninių išteklių (knygų, žurnalų, vaizdo medžiagos, kt.), prie kurių galima jungtis iš savo asmeninių kompiuterių.

Kviečiame išmėginti šiose duomenų bazėse esančius išteklius:

SAGE Knowledge  tai platforma, talpinanti SAGE ir CQ Press leidžiamas socialinių mokslų srities elektronines knygas, žinynus ir vaizdo kolekciją. Suteikiama priega prie SAGE Knowledge platformoje esančių elektroninių knygų ir vaizdo medžiagos.
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 29 d.

SAGE Research Methods – duomenų bazė, suteikianti prieigą prie elektroninių knygų ir vaizdo medžiagos.
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 29 d.

ProQuest One Academic – įvairių mokslo sričių duomenų bazių rinkinys, prieinamas vienoje platformoje:

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 26 d.

Harvard Business Review Press eBook Collection on EBSCOhost – kolekcija talpinanti  per 600 elektroninių knygų verslo tema.

Prieiga suteikta iki 2020 m. gegužės 31 d.

ProQuest One Literature – literatūros mokslo srities informacijos šaltinių rinkinys.

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 26 d.

GIDEON (Global Infectious Diseasesand Epidemiology Online Network) – tai įrankis, skirtas infekcinių ligų diagnozavimui. Duomenų bazės duomenys nuolat atnaujinami.
Prieiga suteikta iki 2020 m. gegužės 26 d.

eLibrary (ProQuest) – elektroninė biblioteka, skirta vyresniųjų klasių moksleiviams ir pedagogams. Kolekcijoje pateikiama 2090 pavadinimų visateksčių žurnalų, laikraščių ir knygų bei didelė vaizdinės medžiagos kolekcija, kurioje rasite daugiau nei 7 mln. žemėlapių, vaizdų, interneto nuorodų, vaizdo ir garso įrašų.
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 26 d.

SIRS Discoverer (ProQuest) – elektroninė biblioteka, kurios turinys kruopščiai atrinktas iš daugiau nei 2000 šaltinių ir pritaikytas IV-VIII klasių moksleivių poreikiams.
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 26 d.

CultureGrams (ProQuest) – duomenų bazė, kurioje pateikiama patikima ir glausta informacija apie pasaulio šalis. Šalia skaičių ir faktų aprašoma konkrečiai šaliai būdingas gyvenimo būdas ir papročiai.
Ši duomenų bazė skirta pedagogams ir moksleiviams.
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 26 d.

ebooks on DeGruyter platform – 75 000 elektroninių knygų kolekcija DeGruyter platformoje. Projekte dalyvaujančių leidėjų sąrašą rasite čia.

Prieinami leidiniai pažymėti Full Access ženkliuku.

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 30 d.

MIT Press ebooks – Massachusetts Institute of Technology Press (MIT Press) leidžiamų elektroninių knygų kolekcija.
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 30 d.

JSTOR – testavimo metu sutikiama prieiga prie JSTOR elektroninių knygų kolekcijos ir papildomų žurnalų.

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 30 d.

IEEE eLearning Library – IEEE eLearning Library kolekcijoje daugiau nei 450 kursų.

Prieiga suteikta iki 2020 birželio 30 d.

DynaMed – tai gydytojams praktikams skirtas įrankis, kuris padeda užtikrinti veiksmingą paciento priežiūrą, remiantis  aukščiausios kokybės įrodymais pagrįsta informacija.

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 30 d.

ScienceDirect Textbooks – prieiga suteikta prie 256 įvairių sričių vadovėlių ScienceDirect platformoje.
Prieinami leidiniai
Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 15 d.

Acland Anatomy – žmogaus anatomijos video atlasas.
Prieiga suteikta iki 2020 birželio 5 d.

Bates Visual Guide – klinikinės medicinos video vadovas.

Prieiga sutekta iki 2020 birželio 5 d.

Health Library – medicinos srities duomenų bazė.
Norint naudotis duomenų baze, reikia susikurti asmeninę paskyrą.
Prieiga suteikta iki 2020 birželio 5 d.

IGI Global eBooks – tai daugiau nei 4 996 pavadinimų elektroninių knygų rinkinys įvairia tematika.

Prieiga suteikta iki 2020 m. gegužės 31 d.

IGI Global Journals – IGI Global Journals kolekcijoje pateikiama per 226 pavadinimų viso teksto mokslinių žurnalų įvairia tematika.
Prieiga suteikta iki 2020 m. gegužės 31 d.

NOW Foundations and Trends Technology eBooks Library on IEEE Xplore – tai daugiau nei 525 pavadinimų inžinerijos ir informatikos sričių elektroninių knygų kolekcija, pasiekiama IEEE Xplore platformoje.

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 30 d.

PressReader – tai platforma, kurioje rasite daugiau nei 7000 pavadinimų populiarių laikraščių ir žurnalų įvairiomis kalbomis.

Prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 30 d.

Business Source Ultimate (EBSCO) – ekonomikos srities viso teksto moksliniai žurnalai ir kiti ištekliai.

Prieiga suteikta iki 2020 m. liepos 31 d.

Academic Search Ultimate (EBSCO)įvairių mokslo sričių viso teksto žurnalai.

Prieiga suteikta iki 2020 m. liepos 31 d.

Digital Loeb Classical Library (Harvard University Press) – knygų serija, kurioje rasite reikšmingus senovės graikų ir lotynų literatūros kūrinius.

Rekomenduojama susikurti asmeninę paskyrą.

Prieiga suteikta iki 2020 m. liepos 26 d.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Daugiau informacijos rasite čia

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Informacija atnaujinta 2020-05-26

Informaciją parengė Rūta Sarmolotovienė, 2020-04-02