Iki 2020 m. spalio 16 d. VU bendruomenė gali susipažinti su ProQuest siūlomais medicinos srities elektroniniais ištekliais.

Alexander Streetvideo įrašų rinkinys.

Prieinamos kolekcijos:
Behavioral and Mental Health Online trial
Counseling and Therapy in Video trial
Counseling and Therapy in Video Library trial
Nursing and Mental Health in Video: A Symptom Media Collection trial
Nursing Education in Video trial
The Video Journal of Counseling and Therapy trial

British Nursing Database - viso teksto medicinos srities duomenų bazė, sukurta bibliografinės rodyklės British Nursing Index (BNI) pagrindu. Didžioji dalis straipsnių slaugos tematika publikuoti  Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Kanadoje ir kt.
Leidinių sąrašas

Health Research Premium Collection - ProQuest medicinos srities domenų bazių rinkinys:

Consumer Health Database
Health & Medical Collection
Healthcare Administration Database
MEDLINE®
Nursing & Allied Health Database
Psychology Database
Public Health Database

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Daugiau informacijos rasite čia
Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Informaciją parengė Rūta Sarmolotovienė, 2020-09-15