Kviečiame susipažinti su naujais testuojamais elektroniniais ištekliais.

Writefull for Word – teksto redagavimo programa, skirta Word dokumentams. Prieš diegiant programą, įsitikinkite, kad kompiuteris prijungtas prie VU kompiuterių tinklo. Registracijai naudokite VU suteiktą el. pašto adresą.

Testuojama iki 2020 m. gruodžio 30 d.

The University of Chicago Press Journals – įvairių sričių viso teksto mokslinių žurnalų rinkinys.

Testuojama iki 2021 m. vasario 28 d.

The Royal Society Journals – Royal Society Publishing leidžiamų mokslinių viso teksto žurnalų kolekcija.

Testuojama iki 2021 m. vasario 28 d.

American Society for Microbiology (ASM) – ASM leidžiami viso teksto mikrobiologijos srities žurnalai.

Testuojama iki 2021 m. vasario 28 d.

ARTSTOR – Artstor skaitmeninėje bibliotekoje pateikiama per 3 mln. vaizdų iš įvairių pasaulio kolekcijų.

Laikinoji prieiga suteikta iki 2021 m. birželio 30 d.

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Daugiau informacijos rasite
čia
Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Informaciją parengė Rūta Sarmolotovienė, 2020-12-03.