Sidebar

Atsiskaičiusiu su biblioteka vadinamas absolventas ar studijas nutraukiantis studentas, kuris:

  • neturi delspinigių (delspinigiai iki 2 EUR absolventams yra automatiškai anuliuojami). Primename, kad karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami, todėl reikia atsiskaityti tik už delspinigius, sukauptus iki karantino pradžios;
  • yra grąžinęs visus pasiskolintus leidinius;
  • yra grąžinęs visą pasiskolintą bibliotekos įrangą (ausinės, mobilių įrenginių įkrovimo laidai, spintelių daiktams laikyti ir individualių darbo kambarių raktai).

Tokių absolventų atsiskaitymas automatiškai žymimas sistemoje, jiems niekur papildomai kreiptis nereikia. Studijas nutraukiantys studentai turi kreiptis į savo fakulteto dalyko bibliotekininką.

Pagal VU absolventų ir studijas nutraukiančių studentų atsiskaitymo tvarką, atsiskaitymo faktą sistemoje pažymės jūsų padalinio dalyko bibliotekininkas likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki numatytos diplomų įteikimo dienos.

Pasiskolintus leidinius galima grąžinti visuose bibliotekos padaliniuose bei nesant kitai galimybei siunčiant paštu adresuojant: Grąžinamos VUB knygos, Saulėtekio al. 5, Vilnius.

Karantino metu delspinigių mokėjimai galimi tik el. būdu (dėl mokėjimo rekvizitų kreipkitės į savo padalinio dalyko bibliotekininką).

Kilus papildomiems klausimams dėl atsiskaitymo, studentai turėtų kreiptis į savo padalinio dalyko bibliotekininką

2020-12-29

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos