Sidebar

Informuojame, kad iki 2021 m. balandžio 8 d. VU bendruomenės nariams suteikta laikinoji prieiga prie EBSCO medicinos srities duomenų bazių.

DynaMed - gydytojams praktikams skirtas įrankis, padedantis užtikrinti veiksmingą paciento priežiūrą, remiantis  aukščiausios kokybės informacija.

Dynamic Health - slaugytojams ir sveikatos priežiūros specialistams skirtas įrankis, kuris padeda greitai rasti patikimą informaciją ir taip užtikrinti veiksmingą paciento priežiūrą.

Isabel - tai įrankis, kuris pagal pažymėtus ligos simptomus ir paciento duomenis gydytojams pateikia galimų diagnozių sąrašą ir taip padeda greitai ir lengvai nustatyti tikslią galutinę diagnozę priežiūros vietoje.

Nursing Reference Center Plus - įrodymais pagrįstos praktikos informacijos šaltinis skirtas slaugos srities specialistams, studentams bei tyrėjams.

Nutrition Reference Center - informacijos šaltinis, skirtas mitybos specialistams ir dietologams.

Rehabilitation Reference Center - patikimas informacijos šaltinis, skirtas fiziniams terapeutams, ergoterapeutams, logopedams ir sporto medicinos specialistams.

 

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Daugiau informacijos rasite čia
Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

 

Informaciją parengė Rūta Sarmolotovienė, 2021-02-12.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos