Iki 2021 m. balandžio 26 d. VU bendruomenės nariams suteikta laikinoji prieiga prie MIT Press (Massachusetts Institute of Technology) leidžiamų elektroninių išteklių.

MIT Press Direct eBooks- elektroninių knygų kolekcija, kurioje daugiau nei 3000 leidinių įvairia tematika.

MIT Press Direct Journals- kolekcijoje daugiau nei 40 pavadinimų viso teksto mokslinių žurnalų įvairia tematika.

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Daugiau informacijos rasite čia
Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Informaciją parengė Rūta Sarmolotovienė, 2021-03-25.