Šiuo metu Vilniaus universiteto bibliotekos Bendrųjų reikalų ir veiklos analizės skyriaus komanda kviečia prisijungti:

Darbininką(-ę)

Darbo apimtis: visas etatas.

Preliminari darbo pradžia – rugsėjis.

Darbo pobūdis:

Darbuotojas darbo funkcijas atlieka visuose bibliotekos padaliniuose vykdamas į užduoties vietą. Darbų kiekį bei užduočių vietą pagal poreikį nustato bibliotekos pastatų administratoriai.

• Transporto logistikos planavimas, su vairuotoju pervežant dokumentus, spaudinius, inventorių ir kt.;
  • Inventoriaus pernešimo ir kitų pagalbinių darbų atlikimas;
  • Darbų, susijusių su pastatų bei teritorijos priežiūra, atlikimas;
  • Nesudėtingų inventoriaus ir smulkaus patalpų remonto darbų atlikimas;
  • Inventoriaus valymas.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą;
  • Mokate valstybinę kalbą;
  • Ne žemesniu nei A1 lygiu mokate anglų kalbą;
  • Gebate dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Gebate efektyviai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
  • Gebate sklandžiai dėstyti mintis;
  • Mokate dirbti kompiuteriu pagal bazinius kompiuterinio raštingumo reikalavimus, dirbant su užduočių registravimo sistema;
  • Esate atsakingas, kruopštus, atviras naujovėms, permainoms, turite puikius bendravimo įgūdžius.

Mes Jums siūlome:

• Galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei tobulinti profesinę kompetenciją;
  • Įvairų, nemonotonišką darbą;
  • Atlyginimą nuo 650 iki 750 Eur neatskaičius mokesčių;
  • Darbą profesionaliame, draugiškame kolektyve.

Darbinės patirties aprašymą siųskite adresu arba skambinkite telefonu tel. nr. (8 5) 268 7133  iki 2021-08-22. Laiško pavadinimas – „Darbininkas(-ė)“. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė. Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.