Kviečiame prisijungti prie Vilniaus universiteto bibliotekos kolektyvo. Šiuo metu Bendrųjų reikalų ir veiklos analizės skyriuje ieškome administratoriaus (-ės).

Darbas:

• Preliminari darbo pradžia – sausio pradžia;
  • Sutartis – terminuota 1,5 metams.

Darbo pobūdis:

• Bibliotekos biuro veiklos organizavimas: telefoninių skambučių administravimas, užklausų vykdymas ir peradresavimas, korespondencijos tvarkymas, vadovų darbotvarkės planavimas, posėdžių, susirinkimų organizavimas, asistavimas jų metu, svečių priėmimas;
  • Raštų, norminių, organizacinių dokumentų projektų, personalo administravimo dokumentų rengimas, derinimas, įforminimas.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Anglų kalbą mokate ne žemesniu nei B1 lygiu;
  • Gebate dirbti Microsoft Office paketo programomis;
  • Žinote bendrąsias raštvedybos taisykles;
  • Gebate greitai mokytis ir orientuotis įvairiose situacijose;
  • Turite puikius bendravimo įgūdžius;
  • Gebate laikytis konfidencialumo;
  • Esate atsakingas, organizuotas, kruopštus, komunikabilus, atviras naujovėms.

Siūlome:

• Įdomų, atsakingą ir kasdienių iššūkių kupiną darbą didžiausiame Lietuvos universitete;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei nuolat tobulinti profesines ir asmenines kompetencijas seminaruose, konferencijose, mokymuose Lietuvoje ir užsienyje;
  • Atlyginimą nuo 950 iki 1050 Eur. neatskaičius mokesčių;
  • Aktyvų kultūrinį ir socialinį gyvenimą, lankantis Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre, Botanikos sode, muziejuose, dalyvaujant Vilniaus universiteto meno kolektyvų veiklose, naudojantis Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugomis.

Gyvenimo aprašymą, trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu  iki 2021-12-08. Laiško pavadinimas „Administratorius(-ė)“.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. (8 5) 268 7133.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

2021-11-24