Vizualas TR 07 ekspo Gydant žaizdasVU Komunikacijos fakultetas kovo 8 d., 16 val. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5) atidaro parodą „Gydant sielos žaizdas“.

Ekspozicijoje atskleidžiamos skaudžios patirtys ir dilemos, su kuriomis susidūrė mergaitės, merginos ir jaunos moterys, siekusios išgyventi žiauriomis II pasaulinio karo ir Holokausto sąlygomis.

Renginio atidarymo metu vyks diskusija „Trauminių patirčių įveika: ar šiandien kartojame istorines klaidas?“. Dalyvaus VU KF Dekanas prof. dr. Rimvydas Laužikas, dokt. Neringa Latvytė, psichologė, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorė Ruth Reches, Lietuvių litertatūros ir tautosakos instituto doktorantė Raminta Jakuciavičienė.

Plačiau apie parodą skaitykite čia.

Paroda VU bibliotekoje veiks iki 2022 m. balandžio 8 d.

2022-03-08