Šiuo metu Vilniaus universiteto bibliotekos Dokumentinio paveldo išsaugojimo skyriaus komanda kviečia prisijungti vadovą(-ę).

Preliminari darbo pradžia – lapkričio pradžia

Dokumentinio paveldo išsaugojimo skyriaus tikslas – konservuoti, restauruoti ir skaitmeninti Vilniaus universiteto bibliotekoje saugomus dokumentus, vykdyti fondų priežiūros programas ir rūpintis prevencine fondų apsauga.

Darbo pobūdis

• planuoti ir koordinuoti Vilniaus universiteto bibliotekos restauravimo, fondų priežiūros ir skaitmeninimo procesus;
  • vadovauti ir atstovauti skyriui, domėtis srities naujovėmis ir tobulinti skyriaus veiklą;
  • rengti ir administruoti skyriaus dokumentaciją;
  • inicijuoti, planuoti ir koordinuoti skyriuje vykdomus projektus;
  • inicijuoti kuruojamų sričių mokslinius tyrimus, jų rezultatų sklaidą;
  • planuoti ir koordinuoti skyriaus darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą.

Tikimės, kad Jūs:

• turite aukštąjį išsilavinimą istorijos, menotyros, paveldo informacijos ir komunikacijos, kultūros istorijos ir antropologijos, archyvistikos srityse;
  • anglų kalbą mokate B2 lygiu;
  • turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • pasižymite organizuotumu, komunikabilumu, pareigingumu, iniciatyvumu, kruopštumu.

Vertinsime kaip pranašumą, jei Jūs:

• turite darbo patirties restauravimo arba skaitmeninimo srityje;
  • turite vadovaujamo darbo patirties.

Mes Jums siūlome:

• įdomų, atsakingą ir kasdienių iššūkių pilną darbą didžiausiame Lietuvos universitete;
  • galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei nuolat tobulinti profesines ir asmenines kompetencijas seminaruose, konferencijose, mokymuose Lietuvoje ir užsienyje;
  • atlyginimą nuo 1740 iki 2350 Eur neatskaičius mokesčių;
  • aktyvų kultūrinį ir socialinį gyvenimą, lankantis Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre, Botanikos sode, muziejuose, dalyvaujant Vilniaus universiteto meno kolektyvų veiklose, naudojantis Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugomis.

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu iki spalio 9 d. Laiško pavadinimas – „DPIS vadovas(-ė)“. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. (8 5) 268 7133. Konfidencialumą garantuojame.

2022-09-26