Informuojame, kad virtualioje bibliotekoje atsirado nauja funkcija – išteklių rekomendacijos. Nuo šiol atlikus paprastą arba išplėstinę paieškas, paieškos rezultatų puslapio viršuje galėsite matyti susijusių duomenų bazių rekomendacijas, kurias sistema pateiks pagal paieškos užklausoje identifikuotus raktinius žodžius. Išteklių rekomendacijos nurodo duomenų bazių pavadinimus, trumpus aprašymus ir pateikia nuorodas į duomenų bazes. Jei rekomendacijų yra daugiau nei 3, visą rekomendacijų sąrašą galima pamatyti paspaudus nuorodą „Peržiūrėti visus siūlomus išteklius“.

Šie patobulinimai atlikti atsižvelgiant į studentų pageidavimus, išsakytus bibliotekos paslaugų vertinimo apklausoje LibQual.

clipboard 202305051044 ubovu 2

Primename, kad informaciją apie visas Vilniaus universiteto prenumeruojamas duomenų bazes, informacijos tvarkymo įrankius, el. knygų kolekcijas, rekomenduojamus atvirosios prieigos ir testuojamus išteklius galima rasti naujoje VU bibliotekos duomenų bazių sistemoje: https://duomenu-bazes.biblioteka.vu.lt/lt/.

2023-06-21