1024 webSpalio 23 – 29 dienomis Vilniaus universiteto biblioteka švenčia Tarptautinę atvirosios prieigos savaitę ir kviečia dalyvauti šia proga organizuojamuose renginiuose, vienas jų – edukacinis stalo žaidimas „Leidybos spąstai“.

Tai vaidmenų žaidimas, kurio metu tapsite mokslininku: biologu, lingvistu, o gal astrofizike ar kriminologe? Parašysite disertaciją, dalyvausite konferencijoje, išleisite monografiją. Kokią įtaką jūsų mokslas turės visuomenei ir pasauliui? Ar tapsite žinomi? Ar jūsų sprendimai lems jums sėkmingą ateitį?

Šio žaidimo versija lietuvių kalba buvo pristatyta „Atvirosios prieigos savaitė 2018“ metu. Šiuo metu žaidimas daugiausiai naudojamas mokymams, siekiant tobulinti tyrėjų kompetencijas atvirosios prieigos srityje. Dalyvaudami žaidime įgysite žinių apie atvirosios prieigos reglamentavimą, leidybą, galimus priedus prie leidybos sutarčių, leidžiančius išsaugoti autorių teises ir saviarchyvuoti kūrinius, leidėjų atvirosios prieigos nuostatas, atvirojo turinio licencijas.

Žaidimas vyks: spalio 26 d. nuo 13.15 val.

Vieta: VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), konferencijų salė.

Reikalinga registracija: spausti čia

Kilus klausimams, rašykite: