Nijolė copyDžiaugiamės galėdami pranešti, kad Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinių tyrimų ir paveldo rinkinių departamento direktorė Nijolė Klingaitė-Dasevičienė š. m. lapkričio 8 d. tapo Europos mokslinių bibliotekų konsorciumo (The Consortium of European Research Libraries, CERL) Direktorių tarybos narė.

CERL  tikslas – dalintis informaciniais ištekliais, žiniomis ir patirtimi tarp mokslinių bibliotekų, siekiant, kad Europos mokslo ir kultūros paveldas būtų kuo plačiau prieinamas ir naudojamas bei tinkamai saugomas.

Konsorciumas įkurtas Europos šalių mokslinių bibliotekų iniciatyva 1992 m. Vilniaus universiteto biblioteka savo narystę jame atnaujino 2014 m.

Informaciją pateikė Ramunė Gedvilaite

2023-11-20