Šiuo metu Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir technologijų departamento Skaitmeninės bibliotekos skyriaus komanda laukia prisijungiančio (-s) vadovo (-ės).

Darbas:

• Visa darbo diena. (Hibridinio darbo galimybė);
  • Preliminari darbo pradžia – vasario pradžia.

Darbo pobūdis:

Skaitmeninės bibliotekos skyriaus darbas apima informacinių sistemų ir informacinių technologijų, kurių pagrindu veikia Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugos vartotojams, kūrimą, diegimą ir plėtojimą. Skyrius glaudžiai bendradarbiaudamas su kitais bibliotekos skyriais kuria, plėtoja ir palaiko skaitmeninės bibliotekos paslaugas, leidžiančias informacijos išteklių paiešką, pateikimą, skaitmeninių kolekcijų kūrimą ir valdymą. Skyrius diegia naujas bibliotekų technologijas, aktualina ir didina VU bibliotekos elektroninių paslaugų vartojamumą. Kartu su Vilniaus universiteto Informacinių technologijų paslaugų centru Skaitmeninės bibliotekos skyrius atsako už VU bibliotekos kompiuterinės ir programinės įrangos bei kompiuterių tinklų priežiūrą ir optimizavimą, administruoja VU bibliotekos informacinę sistemą.

Pagrindinės Skaitmeninės bibliotekos skyriaus vadovo(-ės) pareigos ir atsakomybės apima:

• vadovavimas ir atstovavimas skyriui bibliotekoje ir universitete, skyriaus veiklų planavimas ir rūpinimasis plano įgyvendinimu;
  • bibliotekos informacinių sistemų, procesų ir technologijų veikimo užtikrinimas ir koordinavimas;
  • domėjimasis bibliotekų informacinių sistemų plėtra tarptautiniame kontekste;
  • informacijos organizavimo mokslinėje komunikacijoje principų ir tendencijų išmanymas;
  • skaitmeninės bibliotekos paslaugų priežiūros ir plėtros vykdymas;
  • skyriaus dokumentacijos rengimas ir administravimas;
  • skaitmeninių paslaugų ir turinio išsaugojimo, paieškos ir pateikimo vartotojams principų ir strategijų rengimas bei jų derinimas su kitais bibliotekos skyriais;
  • kuriamų ir prižiūrimų informacinių sistemų tinkamo dokumentavimo užtikrinimas;
  • problemų sprendimo ir atsakymų į vartotojų bei darbuotojų užklausas dėl informacinių sistemų ir technologijų naudojimo koordinavimas.

Tikimės, kad Jūs:

• turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą informacijos organizavimo, informacinių sistemų valdymo, IT ar pan. srityse;
  • turite vadybinių žinių bei praktinės patirtis;
  • turite analitinio darbo informacinių sistemų projektuose patirties;
  • mokate anglų kalbą, ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • pasižymite kūrybiškumu, organizuotumu, pareigingumu, iniciatyvumu, strateginiu ir analitiniu mąstymu.

Vertinsime kaip pranašumą, jei Jūs:

• išmanote bibliotekines informacines sistemas ir technologijas;
  • išmanote Agile principus, turite patirties juos taikant.

Mes Jums siūlome:

• įdomų, atsakingą ir kasdienių iššūkių pilną darbą didžiausiame Lietuvos universitete;
  • galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei nuolat tobulinti profesines ir asmenines kompetencijas; seminaruose, konferencijose, mokymuose Lietuvoje ir užsienyje;
  • atlyginimą nuo 3100 iki 3340 Eur neatskaičius mokesčių;
  • papildomas priemokas ir premijas pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą;
  • aktyvų kultūrinį ir socialinį gyvenimą, lankantis Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre, Botanikos sode, muziejuose, dalyvaujant Vilniaus universiteto meno kolektyvų veiklose, naudojantis Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugomis.

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu iki 2024-01-10. Laiško pavadinimas – „Skaitmeninės bibliotekos skyriaus vadovas (-ė)“.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. (8 5) 268 7133.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

2023-12-28