VU bibliotekoje veikia Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto grafinio dizaino programos absolventės Mildos Pauzaitės iliustracijų lietuvių liaudies pasakai „Milžinas velnių malūne“ paroda.

milzinasParodoje eksponuojama Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto grafinio dizaino programos absolventės Mildos Pauzaitės baigiamasis darbas – iliustracijos lietuvių liaudies pasakai – Milžinas velnių malūne. Iliustracijos atliktos karpinių technika, tekstūros kurtos kompiuteriu.

Kiekviena raidė, menkiausia detalė yra karpytos ranka, vėliau komponuotos, dėliotos jau kompiuterio pagalba. Toks iliustravimo būdas suteikia knygai nepakartojamo žavesio ir šilumos, įveda skaitytoją į nepakartojamą pasakų pasaulį.

Paroda veikia VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a., Universiteto g. 3) iki balandžio 26 d.

Naujieną parengė Snieguolė Misiūnienė