Sidebar

Ar žinote, kada į eLABa įkelti ir viešai prieigai pateikti viso teksto failus? Ar priimtus rankraščius eLABa galima registruoti po priėmimo publikuoti? Jei publikacija patenka į „Web of Science“, „Scopus“ arba „ScienceDirect“, ar įmanoma metaduomenis į eLABa importuoti? Kokie pokyčiai įvyko po 2019 m. sausio 1 d., kai įsigaliojo Vilniaus universiteto atvirosios prieigos prie mokslo (meno) ir studijų darbų nuostatai?

Vilniaus universiteto biblioteka kviečia akademinę bendruomenę dalyvauti pristatymuose apie Vilniaus universiteto atvirosios prieigos prie mokslo (meno) ir studijų darbų nuostatus, kurių metu taip pat turėsite galimybę išbandyti ir pamatyti, kaip tinkamai užregistruoti publikacijas eLABa, jei esate jų autoriai. Renginiai „Atviroji prieiga Vilniaus universitete: aktualūs pokyčiai 2019 metais“ vyks centrinėje bibliotekoje (Universiteto g. 3, Vilnius), B3 seminarų kambaryje:

  • 2019 m. balandžio 11 d. (ketvirtadienį) 10.00 val.
  • 2019 m. balandžio 16 d. (antradienį) 14.00 val.

Norinčius dalyvauti pristatymuose Vilniaus universiteto bendruomenės narius – kviečiame registruotis. Daugiau informacijos: el. p. arba tel. (8 5)  219 5062.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos